Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 12 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $18.31 | $13.37 | $10.41 | $9.22 | $8.41 |
| Volume Savings | 27% | 43.1% | 49.6% | 54.1% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
The 9" x 5.75" self-adhesive poly pockets are versatile and can be easily attached to any flat surface to create an instant pocket. These pockets are perfect for safely storing documents, photos, or other small items in file folders, binders, and presentation materials. With a clear window, you can quickly access the information without the need to open the pocket.
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Package Height: | in | |
| Package Length: | 9 in | Package Weight: | 0.50 LB | |
| Package Width: | 5.75 in | Maximum Expandable Size: | in | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | PRP9057 | |
| Number of Items: | 12 | Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 9 x 5.75 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | in |
| Package Length: | 9 in |
| Package Weight: | 0.50 LB |
| Package Width: | 5.75 in |
| Maximum Expandable Size: | in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | PRP9057 |
| Number of Items: | 12 |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 9 x 5.75 in |