Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 250 Sheets | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $87.64 | $82.99 | $82.71 | $80.20 | $78.15 |
| Volume Savings | 5.3% | 5.6% | 8.5% | 10.8% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive | ASIN: | B00E8ON7V8 | |
|---|---|---|---|---|
| Background Color: | Fluorescent Yellow | Brand: | The Label Supplies Shop | |
| Color: | Fluorescent Yellow | Condition: | New | |
| Currency: | USD | Package Height: | 5.5 in | |
| Package Weight: | 6.50 LB | Package Width: | 8.5 in | |
| Label Feed Type: | Sheet | Label Format: | Miscellaneous Inkjet / Laser Labels | |
| Label Type: | Inkjet / Laser Labels | Material: | Paper Stock | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | 318611 | |
| Number of Items: | 250 | Number of Labels per Sheet: | 2 | |
| Paper Corner Type: | Square | Perforation: | No | |
| Shape: | Rectangle | Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | Size: | 8.5 x 5.5 in |
| Adhesive Type: | Permanent Self Adhesive |
|---|---|
| ASIN: | B00E8ON7V8 |
| Background Color: | Fluorescent Yellow |
| Brand: | The Label Supplies Shop |
| Color: | Fluorescent Yellow |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 5.5 in |
| Package Weight: | 6.50 LB |
| Package Width: | 8.5 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Label Format: | Miscellaneous Inkjet / Laser Labels |
| Label Type: | Inkjet / Laser Labels |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 318611 |
| Number of Items: | 250 |
| Number of Labels per Sheet: | 2 |
| Paper Corner Type: | Square |
| Perforation: | No |
| Shape: | Rectangle |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8.5 x 5.5 in |