Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Carton of 1000 Sheets | 2+ Cartons | 5+ Cartons | 10+ Cartons | 20+ Cartons |
| $148.61 | $143.71 | $140.04 | $136.59 | $130.63 |
| Volume Savings | 3.3% | 5.8% | 8.1% | 12.1% |
| Need 30+ Cartons? Click here for Pricing | ||||
| ASIN: | B00E8ON8QC | Background Color: | White | |
|---|---|---|---|---|
| Brand: | The Label Supplies Shop | Color: | White | |
| Condition: | New | Currency: | USD | |
| Package Height: | 11 in | Package Weight: | 20.00 LB | |
| Package Width: | 8.5 in | Label Feed Type: | Sheet | |
| Label Format: | Miscellaneous Inkjet / Laser Labels | Label Type: | Inkjet / Laser Labels | |
| Material: | Paper Stock | Country of Origin: | USA | |
| Manufacturer Part Number: | 318633 | Number of Items: | 1000 | |
| Number of Labels per Sheet: | 1 | Paper Corner Type: | Square | |
| Perforation: | No | Shape: | Rectangle | |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in | Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 8.5 x 11 in |
| ASIN: | B00E8ON8QC |
|---|---|
| Background Color: | White |
| Brand: | The Label Supplies Shop |
| Color: | White |
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | 11 in |
| Package Weight: | 20.00 LB |
| Package Width: | 8.5 in |
| Label Feed Type: | Sheet |
| Label Format: | Miscellaneous Inkjet / Laser Labels |
| Label Type: | Inkjet / Laser Labels |
| Material: | Paper Stock |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | 318633 |
| Number of Items: | 1000 |
| Number of Labels per Sheet: | 1 |
| Paper Corner Type: | Square |
| Perforation: | No |
| Shape: | Rectangle |
| Sheet Size: | 8-1/2 x 11 in |
| Ships in: | 1 to 3 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 8.5 x 11 in |