Customers also Purchased
Customers also Purchased...
| Price per Pack of 12 | 2+ Packs | 5+ Packs | 10+ Packs | 20+ Packs |
| $17.21 | $12.33 | $9.41 | $8.26 | $7.50 |
| Volume Savings | 28.4% | 45.3% | 52% | 56.4% |
| Need 30+ Packs? Click here for Pricing | ||||
These 3.7" x 2.4" card pockets can be stuck onto virtually any flat surface to create an instant pocket; this size is ideal for business cards. The clear window gives you quick access to the information on the card.
| Brand: | The Filing Supplies Shop | Condition: | New | |
|---|---|---|---|---|
| Currency: | USD | Package Height: | in | |
| Package Length: | 3.7 in | Package Weight: | 0.50 LB | |
| Package Width: | 2.4 in | Maximum Expandable Size: | in | |
| Country of Origin: | USA | Manufacturer Part Number: | PRP3724 | |
| Number of Items: | 12 | Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) | |
| Size: | 3.7 x 2.4 in |
| Brand: | The Filing Supplies Shop |
|---|---|
| Condition: | New |
| Currency: | USD |
| Package Height: | in |
| Package Length: | 3.7 in |
| Package Weight: | 0.50 LB |
| Package Width: | 2.4 in |
| Maximum Expandable Size: | in |
| Country of Origin: | USA |
| Manufacturer Part Number: | PRP3724 |
| Number of Items: | 12 |
| Ships in: | 5 to 7 Business Days (Plus time in transit) |
| Size: | 3.7 x 2.4 in |